Veidi blogist lähemalt

Mis blogiga on tegemist? Lõime selle, et lähikondsed, sõbrad ja muidu fännid, saaksid meiega koos selle vahva kontsertreisi läbi teha:)!

Wednesday, January 14, 2015

Vjatkast Moskvasse Severobaikalsk-Moskva rongiga

Hommikul tegime väikese jalutuskäigu hotelli ümber. Kirovis oli nii palju lund ja pidevalt sadas juurde, nii et ei jõuta eest ära koristada. Tegelikult olid teed osaliselt päris puhtad ja inimesed nii labidate kui ka masinatega töötasid pidevalt.

Kell 12:40 tulid meile järele kaks tõelist nostalgiabussi – BAZ ja UAZ. Kellad olid abiliste poolt juba BAZ´i pakitud. Vaksalis saime bussidega peaaegu perroonile. Väike chill ja tants ning rongi meile vajalikud vagunid 10/11 peatusid sisuliselt meie kõrval – juhhei!

Selgus, et meie logistiline professionaalsus on veelgi kasvanud, sest 70 kott-ühiku vagunitesse laadimine võttis aega 7,5 min. (mäletatavasti eelmine rekord oli 8 min.). Ka seekord peame tänama suurepäraseid abilisi, kes haarasid naistelt kõik suuremad kotid. Aga loomulikult teevad põhitöö siiski meie oma inimesed. Ivar teab peensusteni suure pagasi väikesesse kupeesse paigutamise detaile. Randar kasutab väga osavalt suurte asjade rongi tõstmiseks põlve-allapaneku-nõksu. Imeliselt töötab perroonilt kupeeni meie pagasi edastamise inimkett. Asendamatud on ka keti mõlemas otsas pingsalt ümbritsevat jälgivad valvurid. Tiim töötab suurepäraselt!
Vot sellised hanged!
Auto on kauaks seisma jäänud :S
Meie hotell Vjatka, mis nime saanud Kirovit läbiva jõe, mitte pesumasina järgi :) 
Patriootlik kasvatus käib täie hooga
Nostalgialaks, onju?
Kardinatega bussis, tekitab koduse tunde
Jälle oma 70 kottühikuga rongijaamas ootamas oma Moska rongi
Kotelnich Vjatka jõe kaldal
Naudime lumiseid vaateid rongiaknast


No comments:

Post a Comment