Veidi blogist lähemalt

Mis blogiga on tegemist? Lõime selle, et lähikondsed, sõbrad ja muidu fännid, saaksid meiega koos selle vahva kontsertreisi läbi teha:)!

Thursday, January 15, 2015

Veel mõned sõnad üksteisele!


Peale 7096 km pikkust teekonda saad nii mõndagi uut ansambliliikmete kohta teada. Siin meie mõtted on ...

AIVAR – kuldmagaja ja mängur
Aivari juures oli kõige hämmastavam see, et ÜHEL õhtul tal EI tulnud UND. Ta on üks informeeritum inimene, kes teab, mis Venemaal parasjagu sünnib ja mis on Eestis aktuaalne. Aivari huumorimeel tõstab alati tuju (küll mitte kõigil) :). Väga armas oli, kuidas Aivar rongipeatustes käis Toomase sünnipäeva torti lumehanges “külmutamas”.


ALAR –  ajalooteadmistega ja alati tasakaalukas härrasmees, salapianist
No milline hull veel võtab reisile kaasa 1 kg Mesikäpa komme, kui seda „tavaari“ isegi nii palju on? Alar muidugi. Tema kommide söömise ajastus oli briljantne. Innale ja Ivarile tänukõnesid pidamas oli teda väga huvitav kuulata ja vaadata  :-)EGLE – teemeister ja IT-guru
Egle teeb ülimaitsva tee kõigest sellest, mis talle „pähe kukub“.  Ta on kõige paremini tehniliselt varustatud ja oskab küsida küsimusi väga üllatava nurga alt.INNA – suure pere Hea Haldjas
Inna on kontserttuuri algataja, ansambliliikmete  „ärarääkija“, tulihingeline  ja ettevõtlik tuuri läbiviija, kes on valmis ette võtma ka kõige pöörasemaid asju elus. Inna on väga hea mälu ja laia silmaringiga juht ning kirevate kogemustega reisikaaslane. Ilma temata ei oleks seda kontserttuuri toimunud. Vene publik „sööb tal peost“.
IVAR - pealogistik ja filmimees
Ivar on küll tagasihoidlik, aga äärmiselt tähelepanelik inimene. Ta oli oluline ja asendamatu abiline kogu seltskonnale terve reisi jooksul. Kellapuuna väga šikk. Peaksime teda edaspidigi sellisel moel “kasutama” :-)


IVO - esilaulja ja muidu muhe mees


Ivo kandev bariton kõlas kindlalt ja mehiselt nii bussis kui ka laval ühiselt lauldes. Ivo on kõige paremini kursis, mida reisi jooksul rääkisid Vene raadiokanalid. Müstiline mees mõistatuslike naljadega. Ivo: “Kontrolli, kas migratsioonikaart on olemas!” :-)


KAROLINA - särtsu täis stenografist


Karolina on Hea Haldja parem käsi, meie pressiesindaja ja põhisolist, alati abivalmis ja heatujuline. Ta on kõige professionaalsem abidirigent paljude teiste "abidirigentide" seas. Kõige parema ettevalmistusega reisija, kes teadis Trans-Siberi raudteel olevatest linnadest, mida külastasime, kõige rohkem.


MIRDU – hoiab nunnumeetri põhjas

Mirtel on reisi ÜLLATAJA, kes tuli hämmastavalt hästi toime reisi raskustega ja päästis nii mõnelgi korral Campanelli keerulisest olukorrast (nt kui keset kontserti elekter ära läks, näitas tema oma telefoni taskulambiga valgust, et leiaksime pultide kohtvalgustid). Mirdu oli väga tubli oma kahe kohvri kandja. Publiku hullutaja oli ta muidugi ka. Ema ja isa kiidavad, kui hästi Mirdu tuli toime hommikul ja südaöösel üles ärkamisega, valmistudes järjekordseks rongi- või bussisõiduks.RANDAR – pärlivabrik 
Randar on meie Võrno ja/või Uuspõld, kes tsiteerib tihti Ivan Oravat. Randar avastas reisi lõpupäevil, et ta on sattunud tuurile koos nunnakloostri Püha Ema Inna ja õdede Tiia, Karolina, Regina ja Riinaga. Ema ja õed on nimetatud ametisse Mirteli poolt. Kellakupee ennastsalgav peavalvur. Randar: „Usu endasse!“


REGINA – Superema 
Aivar (Regina abikaasa): “Üllatavalt positiivne”. Egle: „Regina tehtud võileivad kestsid reisi lõpuni.“ Super ema Mirtelile ning hoolitsev ja abivalmis kõigi teiste suhtes. Väga nakatava naeruga.


RIINA - meie hakkaja Väike My
Riinal on igal pool esimesena käed küljes ja viimasena lahkub ta areenilt. Pillikohvrite kandmisel on temast abi kohe mitme eest. Ja kui on vaja teha kõvemat nõudlikku häält, siis seda ta juba oskab.:)
RIIN – uue Permi reisi korraldaja, Boogie esitantsija
Riin on tuuri „üllatuja”. Kas me homme ei jõuagi kohale, küsis ta 39-tunnise rongisõidu alguses.  Riinilt õppisime rongijaamades külma peletades mitu lahedat tantsu, mida tantsisime Permi ja Kirovi perroonidel.
TIIA – sõnaseadja ja päevapiltnik
Tiia on kõige paremini kursis Katariina II eluga ja aitab avardada ka teiste maailmapilti. Vestlused temaga on alati lõbusad ja huvitavad. Tiia on tubli ja ennast mittesäästev fotograaf. 
TOOMAS – peafacebookar ja ilmaennustaja
Toomast nunnutasid naised meestest kõige rohkem.  Ühelt poolt seepärast, et ta oli sünnipäevalaps, teisalt sellepärast, et mingi tundmatu Venemaa viirus lõi talle edukalt külge. “Jää või ise haigeks”, kahetses Randar. Soovidega tuleb ettevaatlik olla. Randar jäigi haigeks :(

No comments:

Post a Comment